„Vaikų Velykėlės – 2023“

Respublikinis renginys „Vaikų Velykėlės – 2023“, inicijuotas labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“  ir Nacionalinis renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą – 2023“ darželyje, bendradarbiaujant su socialiniais partneriais – Kauno „Paparčio“ pradinės mokyklos  1B klasės mokiniais ir mokytojais, pavyko puikiai!

Ačiū, darbo grupei už iniciatyvas: Janinai, Aivai, Lijanai, Gediminui, Daliai, Laimai ir visai vaikų – tėvų – pedagogų bendruomenei už aktyvų dalyvavimą!

Daugiau skaitykite: Esame – Lietuvos sveikatą stiprinanti mokykla! Džiaugiamės ir didžiuojamės! Prisijungiame ir dalyvaujame nacionaliniame renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ (toliau – „SSM banga 2023“).

Šie metai Lietuvos sveikatą stiprinančioms mokykloms ypatingi – jos mini savo veiklos 30-metį!