Priėmimas

SVARBU!

Dėl Lietuvos teritorijoje paskelbtos ekstremalios situacijos, rekomenduoma  prašymus dėl vaiko priėmimo į įstaigą teikti per Kauno miesto savivaldybę, adresu: idarzeli.kaunas.

Nuo 2010 m. birželio 1 d. vykdomas centralizuotas vaikų priėmimas į Kauno miesto savivaldybės ikimokyklines įstaigas.

Kauno miesto tarybos sprendimas „Dėl centralizuoto vaikų priėmimo į Kauno miesto savivaldybės įsteigtų biudžetinių švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos“ 2008 m. birželio 27 d.  Nr. T-331.

Vaikų priėmimas į Kauno miesto švietimų įstaigų ikimokyklnies grupes.

Tėvai gali sužinoti apie laisvas vietas grupėse, apie vaiko vietą eilėje ir kitą informaciją prisijungę: https://idarzeli.kaunas.lt/

VAIKŲ ATVEDIMO IR PAĖMIMO IŠ IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGOS, TVARKOS APRAŠAS.

Apie prašymų priėmimą į Kauno lopšelį-darželį „Vaivorykštė“ ikimokyklinę/priešmokyklinę grupę, konsultuoja Kristina Bubelienė, socialinė pedagogė nuotoliniu būdu: I – III  9.00 – 17.00 val. tel. 837 313684.

PRAŠYMŲ PATEIKIMAS

Prašyme nurodoma:

• vaiko vardas, pavardė, asmens kodas, gyvenamoji vieta;
  • pageidaujama lankyti švietimo įstaiga (ne daugiau kaip dvi alternatyvas);
  • pageidaujama vaiko priėmimo į grupę data, kitos pageidaujamos paslaugos;
  • duomenys apie pirmenybę priimant vaiką į švietimo įstaigą;
  • duomenys apie tėvus (globėjus).