Mokestis

MOKESTĮ UŽ DARŽELĮ  REGLAMENTUOJA TEISĖS AKTAI:

SPRENDIMAS „DĖL KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2019 M. SPALIO 15 D. SPRENDIMO NR. T-454 „DĖL ATLYGINIMO UŽ VAIKŲ, UGDOMŲ PAGAL IKIMOKYKLINIO IR (AR) PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, IŠLAIKYMĄ DYDŽIO NUSTATYMO IR MOKĖJIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO 2023 m. kovo 28 d. Nr. T-454   (redakcija nuo rugsėjo 1d.)

ATLYGINIMO UŽ VAIKŲ, UGDOMŲ PAGAL IKIMOKYKLINIO IR (AR) PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, IŠLAIKYMĄ DYDŽIO NUSTATYMO IR MOKĖJIMO TVARKOS APRAŠAS MOKĖJIMO TVARKOS APRAŠAS (PATVIRTINTA Kauno miesto savivaldybės tarybos 2019 m. spalio 15 d. sprendimu Nr. T-454 (Kauno miesto savivaldybės tarybos 2023 m. vasario 7 d. sprendimo Nr. T-32 redakcija)

Mokėjimo tvarkos aprašas (SPRENDIMAS 2023 m. vasario 7 d. Nr. T-32)

NUO 2022 M. RUGSĖJO MĖN. KEIČIASI KAINA UŽ MITYBĄ!

2021 m. liepos 20 d. T-318 „DĖL IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO“ PAKEITIMO.

2021 m. birželio 22 d. Nr. T-256 SPRENDIMAS DĖL KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2020 M. LIEPOS 21 D. SPRENDIMO NR. T-327 „DĖL MAITINIMO PASLAUGŲ TEIKIMO KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS ĮSTEIGTŲ ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ IKIMOKYKLINĖSE IR PRIEŠMOKYKLINĖSE GRUPĖSE“ PAKEITIMO.

Atlyginimą už paslaugas (įmokas už darželį) galite mokėti naudodamiesi:

• UAB „Viena sąskaita“ paslaugomis,
  • Perlo paslaugomis,
  • Elektroninės bankininkystės sistemą.

Dėmesio! Prašome įmokų už darželį nemokėti pašto skyriuose!

Švietimo įstatymas (redakcija 2021-01-01) 70 straipsnis „Apmokėjimas už švietimą“, 5 p. Individualiomis mokymosi priemonėmis (pratybų sąsiuviniais, rašymo priemonėmis, skaičiuotuvais ir kitomis) mokinį aprūpina tėvai (globėjai, rūpintojai). 6 p. Mokinys, turintis specialiųjų ugdymosi poreikių, mokykloje specialiosiomis mokymo priemonėmis aprūpinamas nemokamai.

Informacija apie SOCIALINĖS PARAMOS priešmokyklinukams teikimą