Patyčių dėžutė

PRANEŠTI APIE PATYČIAS GALITE ČIA:

patyciudezute.vaivorykste.kaunas.lm.lt/pranesti   

                        

 

Kaip pranešti apie patyčias?

 

Saugiai

„Patyčių dėžutės“ pagalba gali pats, ar kartu su šeima saugiai, greitai ir visiškai anonimiškai pranešti apie patiriamas ar pastebėtas patyčias. Gali pranešti ne tik apie save, bet ir apie savo draugą, pedagogą arba kitą lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ bendruomenės narį, kuris kenčia ir patiria patyčias arba pats tyčiojasi.

 

Tiksliai

Pranešimą užpildyk išsamiai, nurodydamas(-a) žmogaus, kuris patyrė patyčias ir besityčiojančio žmogaus duomenis, galimus patyčių stebėtojus, įvykio datą, vietą ir laiką. Prie pranešimo taip pat gali pridėti elektroninių patyčių ekrano nuotrauką (angl. screenshot).

 

Anonimiškai

Pranešimas pasieks už patyčias atsakingus asmenis tavo lopšelyje-darželyje „Vaivorykštė“. Visa pranešime esanti informacija yra konfidenciali, todėl gali būti ramus(-i), kad ji nebus viešai platinama ar naudojama kitais tikslais.

 

Greitai

Gali būti tikras(-a), kad į visus „Patyčių dėžutės” pranešimus, nepriklausomai nuo jų pobūdžio, bus reaguojama atsakingai ir greitai. „Patyčių dėžutė“ nėra skirta žaidimams, o yra rimtas instrumentas, su kuriuo reikia elgtis atsakingai.