Nuotolinis ugdymas

 

Nuotolinis vaiku ugdymas, pandemijos dėl COVID-19 metu (VU, mokslo studija,  2021).

LR SVEIKATOS APASAUGOS MINISTERIJOS, VISUOMENĖS SVEIKATOS DEPARTAMENTO INFORMACIJA: „Dėl ugdytinių sveikatinamojo fizinio aktyvumo poreikių užtikrinimo.“

 

Nuotolinis vaikų ugdymas Karantino metu – Mums sekėsi puikiai!

Ačiū vaikams, tėvams, mokytojams už kūrybiškumą, norą mokytis, dalintis, bendrauti ir bendradarbiauti! Ačiū♥  Mes Jumis didžiuojamės! Puiki, vaikų – tėvų – mokytojų, visų darbuotojų – bendruomenė!

Pagarbiai, Rasa Ratkevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, atliekanti direktoriaus funkcijas

 

MES RAŠĖME  IR DALINOMĖS APIE MŪSŲ NUOTOLINIO UGDYMO PATIRTĮ:

Sveiki sulaukę Šv. Velykų strp_.pdf – mokytojos Aivos Žvirblienės straipsnis.

/PAUKŠČIO ISTORIJA-2.pdf – menų pedagogės Joanos Tėvelytės sukurta istorija ir kiti straipsniai www.svietimonaujienos.lt/

www.svietimonaujienos.lt/vaikas-namuose-kuo-ji-uzimti/ – mokytojų Vilmos Kleveckienės ir Augustės Lankutytės straipsnis.

www.svietimonaujienos.lt/ – mokytojų Jurgitos Stirbienės, Audronės Utkaitės ir Audronės Rekašienės straipsnis.

„Laba diena. Šiandien bandėm daryti draugą. Martynas nulipdė draugą vardu Simas. O Motiejus man padėjo minkyti plastiliną ir formuoti dešreles savo draugui dvyniui, vardu Motiejus (pats išrinko vardą). Visai patiko užduotėlės pateikimas video forma. Pamatę Jus (Joaną) ekrane, vaikai tuoj pat sušuko, kad pasiilgo molio. O po draugo lipdymo atsivėrė inžinerinės čakros ir pradėjo konstruoti sraigtasparnius iš pagaliukų ir plastilino. ???? Ačiū“ (Martyno mama gr.„Mėnesėlis“ ir „Lašas“).

no images were found