„Nešiokis Lietuvą širdyje, mokyk vaikus Lietuvos, padainuok jiems apie Lietuvą ir ji atgis, gyvuos. Žydės kaip nemirtinga mūsų meilės gėlė.“              (V. Lansbergis)

Šventinis renginys „Kad Lietuva žaliuotų“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai ir Lietuvos Dainų šventės 100 – čiui paminėti.

Dėkojame priešmokyklinukams ir mokytojoms Daliai Dambrauskienei, Laimai Motiejūnienei, Ramunei Grybienei už šventinio renginio pravedimą įstaigos bendruomenei.

Dėkojame už filmą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, priešmokyklinio ugdymo grupių „Mėnesėlis“ ir „Vėjūnė“ vaikams, Joanai Tėvelytei, meninio ugdymo mokytojai ekspertei už skurtą filmą ir Lijanai Neverauskienei, muzikos mokytojai, už filmo muzikinį apipavidalinimą.