Melieji, ačiū, Kauno lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ vaikų – tėvų – darbuotojų bendruomenei už  už aktyvų dalyvavimą Klimato kaitos savaitei, skirtose akcijose ir renginiuose!

• Akcija, edukacinių žaidimų, žaislų, kitų edukacinių priemonių  „ATIDUOTUVĖS“! Vieta – šiltnamis.
  • Vaiko su šeima ir pedagogų bendruomenės kūrybinių darbų iš antrinių žaliavų paroda „Pakuotės galimybės“.
  • „Žaliojo taško“ organizuojama nuotolinė interaktyvi pamoka „Žaliasis raštingumas“ – paskaita-protmūšis https://www.zaliasistaskas.lt/zaliasis-rastingumas/
  • Priešmokyklinio ugdymo grupių „Vėjūnė“, „Mėnesėlis“ edukacinė išvyka į A. Žikevičiaus Saugaus vaiko mokyklą.
  • Stalo žaidimo „Ekomonstriukai“ pristatymas priešmokyklinio amžiaus vaikams;

„Jei mokomės rašyti, skaityti, skaičiuoti, samprotauti ir kurti, ugdykime Žaliąjį raštingumą! Supraskime žemėje vykstančius procesus, klimato kaitą, jos priežastis ir pasekmes, imkimės prevencijos priemonių, pakartotinai panaudokime pakuočių atliekas ir rūšiuokime, saugokime savo planetą Žemę!“

Parengė iniciatyvinė darbo grupė „Saugau gamtą“