Džiaugiamės! Didžiuojamės! Dalijamės,

Nebaigti pasivaikščiojimo takų, gerbūvio tvarkymo darbai nesutrukdė Kauno l/d „Vaivorykštė“ įvykti tradiciniam vaikų – tėvų – darbuotojų bendruomenės renginiui „Susipažinkime – 2023“. Šis renginys – tarsi naujokų „krikštynos“. 2023 rugsėjį įstaiga pasipildė 47 naujokais (1,5 -3 metų).

Šeimos, tėvai su vaikais turiningai, prasmingai ir smagiai praleido popietę. Vyko įvairios estafetės, dviračių, paspirtukų varžybos, dėliojo mandalas iš gamtinės, tėvų su vaikais suneštos medžiagos bei antrinių žaliavų. Statė iš smėlio Art Deco, modernaus amžiaus stiliaus ir dizaino statinius „Laikinoji sostinė – Kaunas  – XXI amžiuje“. Šoko ritminius šokius, skambėjo Darželio daina. Vaikai ir tėvai nenorėjo skirstytis, dėkojo ir džiaugėsi įstaigos bendruomeniškumu!

Direktorė Silvija Sipavičienė