„Laba diena, labai džiaugiamės, kad Jūsų ugdytiniai dalyvavo Kauno miesto savivaldybės ir Kauno švietimo inovacijų centro organizuotame kūrybinių darbų konkurse „Karlsonas, kuris gyveno ant stogo“, skirtame Skandinavijos dienoms 2023 m. paminėti. Džiaugiamės, kad konkurse dalyvavo daugiau nei 200 vaikučių. Konkurso vertinimo komisija atrinko 76 darbus, kurie nuo šiandien yra eksponuojami Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ (2 aukšte prie tiltelio). Kūrybiniai darbai bus eksponuojami iki balandžio 27 d. Maloniai kviečiame aplankyti šią žaismingą ir spalvotą parodą!

Konkurse dalyvavusius, tačiau „Akropolyje“ neeksponuojamus darbus, galite pamatyti virtualioje parodoje. Maloniai kviečiame pasižvalgyti: https://padlet.com/egleksic/kauno-m-ikimokyklinio-ugdymo-3-7-m-vaik-k-rybini-darb-konkur-sgjo48r6op5nvklp

Gražių ir saulėtų artėjančių švenčių!

Pagarbiai / Sincerely Eglė Stremauskienė
Metodininkė / Methodologist
Tel. +370 37 324211, el. p. egle.stremauskiene@kaunosic.lt

Kauno švietimo inovacijų centras / Kaunas Center for Education Innovation, Vytauto pr. 44, LT-44329 Kaunas, www.kaunosic.lt