Birželio 10 – 11 dienomis  įvyko  Kauno lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ priešmokyklinių grupių „Vėjūnė“ ir „Lašas“ 41 – os laidos išleistuvės!

Ačiū, mokytojams ir tėvų bendruomenei už savanorystę, bendrystę, rengiant išleistuves vaikams.

Pagarbiai Silvija Sipavičienė, direktorė

• „… Ačiū, bendruomenei, tiems, kuriems nešė maistą ant mūsų vaikų stalo, pjovė žolę, kasė sniegą, kalė stalus ir dažė sniegą, rūpinosi saugia, tvarkinga aplinka ir darė viską tyliai, beveik nepastebimai mums, tėvams, darė tai dėl mūsų vaikų. Ačiū Silvijai, už tvarką ir valdžią, nes be jos, mūsų vaikų sodas būtų kaip be pastogės: saulėtą dieną per karštą, per lietų nebūtų kur pasislėpti. Žinome, kad jos rūpestis ir patirtis užglaisto ne vieną sodo duobę tada, kai to ypač reikia. Ačiū, bendruomenei, kurie savo širdyse augina gerumo daigus, kurie kasmet iš naujo sudygsta prasmingais darbais ir subrandina mūsų padėkas Jums…“ (Iš mamos Eglės Mikočiūnienės sveikinimo).
  •  „Ar pastebėjote, kad kiekvienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda. Todėl kiekvienas esate svarbus, kiekvieno darbo ar charakterio ypatumai prisideda prie puikių komandinių rezultatų. Štai, kad ir nuostabioji Lijana. Turbūt ir nedainuotų, jei dainavimas neteiktų džiaugsmo. Kai darai tai, ką mėgsti, sunku liūdėti. Todėl ši užduotis, tikiu, jai buvo puiki pramoga. Sportinis pasirengimas, ištvermė, lengvi kūno judesiai vaikų numylėtiniui Gediminui buvo didžiulis pliusas atliekant užduotį. Drįsiu ištarti Vasilijaus Aleksandrovičiaus Sukhomlinskio žodžius, kurie labai tinka Gediminui: „Kai sportas yra mėgstamiausias hobis, jis tampa švietimo priemone“. Rasa – puiki organizatorė, planuotoja, nepristygsta geros nuotaikos net ir tada, kai netikėtai užgriūna įvairios užduotys, kad ir tokios kaip šiandien… Be pasimetimo viskas atlikta“. Retai būna dėmesio centre, bet visada šalia, tai – Diana. Net ir dabar su auklėtoja kaip tikrų tikriausia dešinioji ranka stojo petys petin padėti, palaikyti, padaryti viską iki galo kartu. Robertas Jarvikas yra pasakęs: „Vadovai yra svajotojai, kurių baimės jausmas prastai išsivystęs ir neturi jokios nuovokos apie jų laukiančias kliūtis. Jie įvykdo neįmanomus dalykus.“ Ir tikrai, ne kiekvienas vadovas drąsiai pasinertų į vaikiškus žaidimus ir su tokiu entuziazmu palaikytų savo kolektyvą. Kas geba remdamasis sena atrasti nauja, vertas būti mokytoju! Aušra, Konfucijaus išmintimi naudojasi kiek įmanoma maksimaliai. Iš paprastų, įprastų dalykų sukuria stebuklus. Labiausiai Jūsų, auklėtoja, dėka mūsų vaikai išmoko būti draugais, gerbti vyresniųjų nuomonę, drąsiai eiti į priekį ir nebijoti pokyčių. Net neįmanoma įsivaizduoti, kiek pastangų ir laiko jūs praleidote, kad padėtumėte mums, tėvams, išugdyti vertus naujos kartos atstovus! Nuo šiol jūs amžinai užimsite atskirą vietą savo mažų mokinių širdyse. Jie labai dažnai prisimins linksmą ir nerūpestingą laiką, praleistą šalia tų, kurie padėjo jiems eiti nuostabiu vaikystės keliu. Todėl mes nuoširdžiai linkim visiems šio darželio darbuotojams sveikatos, kantrybės, sėkmės sunkiame darbe, stiprybės ir įkvėpimo, kad kiekvieną kartą iš naujo atrastumėte šį pasaulį su vaikais.

(Priešmokyklinio ugdymo grupės „Lašas“ – Asta, Mindaugas Brazauskai ir visi grupės ugdytinių tėvai)

2021, birželis