Lietuvos teniso sąjungos ir Tarptautinės teniso federacijos projektas „Junior Tennis Initiative“ darželyje!

Džiaugiamės! Didžiuojamės!

Dalyvaujame Lietuvos teniso sąjungos ir Tarptautinės teniso federacijos projekte „Junior Tennis Initiative“. Šiuo projektu, LTS siekia skatinti visų Lietuvos vaikų fizinį aktyvumą, supažindinti Lietuvos mokyklų ir darželių vaikus su tenisu, skatinti šias mokyklas įvesti teniso veiklą į kūno kultūros ir sportinės veiklos programas bei paremti mokyklas dalyvaujančias projekte.

Lapkričio mėnesį organizuoti teniso mokymai pritraukė net 100 kūno kultūros mokytojų. Mokymuose dalyvavo mūsų įstaigos mokytojas Gediminas Mažeika.

APIE PROJEKTĄ:

• Tarptautinės teniso federacijos (ITF) projekto Junior Tennis Initiative dalis.
  • Pagrindinis projekto tikslas – teniso integracija į ugdymo programas mokyklose ir darželiuose ir vaikų fizinis aktyvumas per tenisą.
  • Projektas sparčiai plintantis įvairiose pasaulio šalyse. Šiuo metu 131 valstybėje.
  • Globalus projektas, vystomas tokiose valstybėse kaip JAV, Didžioji Britanija, Ispanija ir kt.
  • Lietuvoje projekto pagrindinis rėmėjas – DECATHLON.