Rugsėjis prasidėjo!

Mielieji, vasara jau prabėgo, tačiau rugsėjis atneša naujus džiaugsmus, atradimus, draugus ir bendrystę.

Linkime visiems Jums, ypač naujokams, sėkmingo, prasmingo starto į naują pažinimo kelionę, kurioje  tegul Jus lydi  smalsumas, žingeidumas, kūrybiškumas, bendruomeniškumas, pasitikėjimas, augimas kartu, su Kauno lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ profesionalia  komanda! Linkime pačio sėkmingiausio mokslo metų starto! Sėkmės, visai – vaikų – tėvų – darbuotojų bendruomenei!  Mes, Jūsų labai laukėme!

Rugsėjo 1 – ąją pasitikome su atnaujinta virtuve. Dėkojame Kauno miesto savivaldybei už skirtas tikslines lėšas kapitaliniam remontui. Nors virtuvėje dar dirba elektrikas, šiandien sriuba „ir gražesnė, ir skanesnė!“

Dėkojame Andrejevų šeimai už pagyvintas lauko teritorijos erdves galvosūkiais ir žaidimais. Džiaugiasi vaikai! Atsirado naujos, įdomios veiklos lauke, o STEAM veikla prasideda jau nuo darželio vartų…

ŠVENTINĖ SAVAITĖ ĮSIBEGĖJO! STEAM VIREJAI APLANKYS VISUS VAIKUS… 🙂

Nuo rugsėjo 1 d. ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas vyks kontaktiniu būdu, laikantis pagrindinių saugumo sąlygų. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija: https://mokyklabecovid.lt/ikimokyklinis-ir-priesmokyklinis-ugdymas